Leden 2011

*hIaTuS*

24. ledna 2011 v 19:50 | ○SellY○ |  Info about blog
....psala jsem k tomuto tématu asi půlmetrovej článek,ale odhlásilo se mi to,takže vám napíšu jenom todle :  Prostě mám pozastaveno!

Omlouvám se affíkům..protože jsem všechny sklamala...:/


...my affs is my inspiration..

20. ledna 2011 v 22:01 | ○SellY○ |  Me
Aoojky...jak se máte? Já zatím příšerně,ale zítra mi bude 100% líp..ptže mě už koneečně naposled zkouší ze zemáku a pak frrrrr už mi to je jedno,a začnu školu registrovat až zas někdy v květnu :D noo,zítra mám šachy....ano slyšeli jste správně já a šachy!! co to je za blbost??! No nic..znáte to,kámošky.. Dneska byla úplně sranda,protože jsme si dělaly srandu z jednoho septimána :D no ten čuměl (on je takovej školní frajírek..) :) ...po šachách mám divadlo....a pak už letím domů s dobrou/špatnou zprávou o vysvědčení (tzn.úmrtní list)
  
..:) ... já vím jsem nudný jako obvykle..ale s blogem se mi to hroutí,tak trochu. Rozhodně je to jinak než předtím..
A teď k názvu článku ..my affs is my inspiration..  to je pravda,protože to byla Kačííís,která psala že blog není povinnost,ale zábava. A proto se tu nikomu omlouvat nebudu,ale přece jenom affíkům ano...:/

Dobroou už du spát,dneska mě bolí hlava a z toho pc ještě víc xxl
♥♥♥<100000000


P.S.: Pepsino,díky,že sis na mně vzpomněla,když jsi potřebovala někoho na nakupování kalhot,i když jsme žádné nekoupily...mohla sis vybrat milioony jiných kámošek....(ty víš koho myslím :))

January 16th - 2011 InStyle Warner Brothers Golden Globes Party

17. ledna 2011 v 22:16 | ○SellY○
http://sel-forever.blog.cz/
Selena se na párty Zlatý globus v Beverly Hilton Hotelu ukazála v krásných,dlouhých,oranžových šatech,s vyčesanými vlasy. Tady si prohlídněte pár fotek.

Úprava fotek,článek: http://sel-forever.blog.cz/

COVERGIRL Cosmetics' 50th Anniversary Party

17. ledna 2011 v 20:21 | ○SellY○
http://sel-forever.blog.cz/
Na 50.výroční párty od COVERGIRL kosmetiky,se sešlo mnoho dámských celebrit,a mezi nimi i Sophia Bushová :) Selena se rozhodla pro jemně růžové šaty s volánky,jen trochu sepjatými vlasy a zbytek na fotce nejde vidět,ani s přiblížením. Taylor má naopak černé šaty s flitry, žluté/hnědé/béžové náušnice ve tvaru kapiček a malý krásný drdol.
Obě vypadají skvěle...(na fotce se vítají na té párty)

:) taak a zase nic..

17. ledna 2011 v 18:23 | ○SellY○ |  Me
:D no jak už napovídá článek,mluvím oblogu. Zase jsem tu nic nepřidala a štve mě,že i když tady chodí poslední dobou celkem hodně lidí a snaží se mi tu psát komenty,já tu každý den napíšu jenom omluvný článek....prosím omluvte mě,ale mám celkem dobrou výmluvu: POLOLETÍ ...ale samozřejmě i kroužky,domácí práce atd..atd... no prostě teď moc na blog nemám čas. Vždycky se nakjde něco jiného. Navíc mi vůbec nejdou designy poslední dobou,takže s něma oficiálně končím,dokuď mi zase nepudou...:D jinak díky všem za hlasy,vyhrála jsem v Sonp se
 Takin back my love od Enriqua Iglesiase ft. Ciara :D ....pppááá a nezapome%nte na to,že články tu moc nebudou,ale já ano...


Justin Bieber je 7. nejoblíbenější žena světa!

13. ledna 2011 v 21:44 | ○SellY○
Ne, tohle není omyl. Justin Bieber, miláček teenagerů, se dostal do desítky nejpopulárnějších žen showbizu. Tají nám snad něco?
Kanadský zpěvák Justin Bieber se podle údajů internetového vyhledávače Google objevil v žebříčku padesáti nejpopulárnějších žen na internetu. A to hned na sedmém místě!

Justin Bieber má na Googlu 34 200 000 stránek. Úctyhodné číslo, co? Na číslo jedna v žebříčku oblíbenosti ale rozhodně nemá. První se umístila Lady Gaga s působivými 229 000 000 stránkami, na kterých v internetovém světě její jméno figuruje.


US Weekly
S nových účesem se Justin cítí víc jako chlap. (Foto: internet)


Radost ze šťastné sedmičky Justinovi ale určitě kazí fakt, že zabodoval v žebříčku úspěšných žen. Jak se to mohlo stát? Autoři hodnocení podle jeho ženských rysů i vysokého hlasu nejspíš usoudili, že se jedná o zpěvačku.

I když má Bieber na Twitteru 6,6 milionu příznivců a je nadmíru oblíbený mezi teenagery, dospělému publiku není příliš známý, a proto mohlo dojít k takové trapné záměně. A posměváčci, kteří Justina pro jeho holčičí vzhled kritizují, mají jen další pořádný argument a důvod k smíchu.

Justine, pochlap se

Co s tím může chudák Justin dělat? Doufat, že brzy o svou fistuli přijde. Při posledních vystoupeních už to ale vypadalo, že šestnáctiletý Justin skutečně začíná mít trochu chlapštější hlas.

Se svou image už se ale rozhodl dělat něco hned. Na titulní stránce nového čísla magazínu UsWeekly se objevil s novým "dospělejším" účesem, který ho dělá mužnějším. V médiích se navíc objevily jeho fotky s herečkou Selenou Gomez, aby všem ukázal, že konečně randí s holkama - a tudíž není on sám holka!

A které jsou nejoblíbenější ženské hvězdy z internetového vyhledávače?
1. Lady Gaga (229 mil. stránek)
2. Kesha (76,1 mil.)
3. Madonna (76 mil.)
4. Beyoncé (55,2 mil.)
5. Rihanna (53,9 mil.)
6. Britney Spears(46,6 mil.)
7. Justin Bieber (34,2 mil.)
8. Miley Cyrus (34,1 mil.)
9. Paris Hilton (33,2 mil.)
10. Avril Lavigne (28,9 mil.)

Zdroj: krasna.cz

Prosím hlasy!♥

13. ledna 2011 v 16:06 | ○SellY○
Ahoj je to ta nejdůležitější prosba na vás ze všech..je to finálové kolo,tak mi prosím prosím dávejte hlásky tady ♥♥ děkuju moc všem♥♥♥♥ Jsem tam jako BrusinQa!

Páá 12.1.2011

12. ledna 2011 v 18:33 | ○SellY○ |  Me
Ahoojte všichni,dneska už jsem udělala své,takže jdu. Přidala jsem tady pár paparazzi fotek Seleny a i krásné a upřímné video UNICEF od Seleny♥ Doufám,že to pro dnešek stačí a musím vám říct,že se šííleně těším na sobotu. Ne protože už jsem přetěžená a nebaví mě škola nebo tak. Ale moc moc moc se těším na oslavu mých nározek♥ No nic,zase o ork starší :D Tak se mějte fanfárově!

January 2nd-At the Caribbean with Justin Bieber

12. ledna 2011 v 18:28 | ○SellY○
Celkem stará novinka,ale Selena Gomez chodí s Justinem Biebrem..píšu to tu,protože jsem to předtím nenapsala. Ale nevím jak vy,já jsem z toho osobně ještě celkem dost v šoku! Selena vypadá že má tak 20 a Justin tak na 14,5...Přitom je to úplně jinak :) No pište své názory na tuto událost pod komentář a já vám tu dám pár fotek Justina a Sel na lodi v Karibiku pokud to ovšem není nějaký luxusní hotel :D


January 9th- At Sherman Oaks Galleria Mall

12. ledna 2011 v 18:17 | ○SellY○

V případě nedostatečné viditelnosti,nebo oříznutí fotky,uveďte vždy zdroj!

Selenina UNICEF zpráva 2011

12. ledna 2011 v 17:58 | ○SellY○
Selena Gomez vytvořila nový PSA,na pomoc těm,kteří jsou stále ovlivněni loňským ničivým zemětřesením na Haiti.

,,Chci připomenout všem,že na Haiti stále potřebují naši pomoc,'' ,,přestože minulý rok přišlo na konto 'Hope for Haiti now' více než 16 milionů,bohužel,i když opravy celého národa jdou rychle,Haiti stále potřebuje naši pomoc.
Jsem odhodlána pomoci dětem na Haiti v rozvoji #Haiti365 z @ UNICEFUSA

Pomocte Seleně tím,že navšívíte UNICEFHaiti365.org !

Selenina Unicef PSA caps.

http://sel-forever.blog.cz/

Tento překlad,obrázek i video,jsem sama sehnala a text i přeložila tak,abyste tomu rozumněli. Prosím uvádějte zdroj,protože mi blog zabírá hodně času.

Už musím 11.1. 2011

11. ledna 2011 v 21:52 | ○SellY○ |  Me
Já to nepřežiju..pořád se mi neddaří udělat ten nový design..no nic,to asi chce čas..zítra tu moc nebudu,protože jdu do kroužku,takže přijdu domů tak v 5,a uvidíme to učení :-D Chci vám říct,že na affs teď moc nebudu mít čas,protože budu většinou pryč :) Mám vás lááda♥♥♥

Páá

10. ledna 2011 v 20:40 | ○SellY○
No,dneska se ještě musím učit,ale snažila jsem se udělat nový lay..no asi tak,nakonec jsem to celý smazala :D No nic, zítra mám záááse na 9..:) Thanks for vote. Jinak ségry prudí,musím jít báááj♥♥♥ :D

My texture 0.1

10. ledna 2011 v 20:11 | ○SellY○ |  Ostatní grafika

Doufám že se vám líbí.....

Doba výroby: 90 minut
Spokojenost: 92%
Barvy: Zelená,šedá,černá
Pro: všechny,většinou asi na laye..:)

Lay blogu001

10. ledna 2011 v 17:07 | ○SellY○ |  Laye blogu
 Barva laye: Odstíny fialové
 Na layi: Selena Gomez
 Popisky: Fialové
 Klikačka: se Selenou,fialová
 Doba výroby: cca 2 hodiny
 Doba na blogu: 1 týden
 Spokojenost : 90%

Páá 10.1.2011

9. ledna 2011 v 19:33 | ○SellY○ |  Me
Ahoj všichni.Tak babi odjela a já se ještě musím hooodně učit :D..moje njeoblíbenější affs má hiatus..tak nic no..ale jinak plánuju new design,nevím proč,ale tenhle mě už nebaví :D Jinak mám new affs ^^NicolLlku :) Zatím jsem dostala 400 Kč,- a bonbošku..očekávám ještě něco od rodičů :D Aa zítra mám na devět,ale je to už nuda,furt mít na devět..ostatně,ne že bych si stěžovala :-D Tak nic jinak je mi 12...:/ Mám radost,že hned od začátku tohoto bogu,jsou tu komenty :D i když to většina mých affs ještě nepostřehla..nejvíc píše Selenka,Kačíís,^^NicolLlká a ještě už míň jiná...♥♥♥páá  

Páá 8.1. 2011

8. ledna 2011 v 21:57 | ○SellY○ |  Me
No ahoj,ahoj...Dneska jsem toho udělala celkem hodně, a když kliknete na rubriku Selena Gomez,mám ji  celou zařízenou,ale chybí v ní články samozřemě :D Jinak už mám i menu a seznam affs...A nějaké malé info k zítřku. Přijede babička a dědeček,sice předčasně ale přece na moje a ségřiny nározky..máme je kousek od sebe :D Takže zítra tady moc nebudu,max. 2 články :-) páá mám vás rááda♥

Šíleně rychlý výprodej 1x02

8. ledna 2011 v 21:31 | ○SellY○ |  1.série wowp
1.část:

Tatínkova holčička 1x01

8. ledna 2011 v 21:27 | ○SellY○ |  1.série wowp
1.část: